iPhone 6

iPhone 6

Szykuje się kolejne wielkie święto dla wszystkich fanów marki Apple – nadchodzi wielkimi krokami iPhone 6. Jego nieoficjalna przed premiera właśnie trwa w sieci, gdzie snują się różne domysły na temat tego kiedy, gdzie i w jakiej formie ma trafić do klientów iPhone 6?

Pierwsza kwestia, która wyszła w ostatnich dniach to sprawa premiery. Według wielu źródeł iPhone 6 miałby zostać zaprezentowany przez ekipę Toma Cooka z Apple już 9 września, natomiast 19 września miałby trafić do sprzedaży. Prawdopodobnie sprzedaż nie wystartuje w tym samym czasie na całym globie ale do tego już nas przyzwyczaiła firma z nadgryzionym jabłkiem.

Bazując na wcześniejszych doniesieniach stwierdzić można, że iPhone 6 będzie wyznawał starą zasadę bigger, stronger, faster czyli to co amerykanie kochają najbardziej. Nowy smartfon ma mieć szybszy procesor, cieńszą obudowę i większy wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala.

Co więcej pod hasłem nowych modeli iPhone’a mają się kryć dwa urządzenia – jeden smartfon 4,7 cala i drugi o przekątnej ekranu 5,5 cala. Takie wyświetlacze będą wymagały także zwiększenia objętości baterii – o tym także pomyśleli inżynierowie Apple – proponując baterię 2100mAh.

Obojętnie co by się nie działo w głowach fanów marki – iPhone 6 sprzeda się jak świeże bułeczki i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości? A jeśli jeszcze je masz – proponuje zakład o 1000 zł, że będzie kolejny rekord

Ciekawe? Podziel się!