a06

Meizu MX4 – a raczej jego przedni panel – trafił do sieci na kilku zdjęciach. Dzięki nim wiemy już, że ten smartfon będzie się charakteryzować niesamowicie cienkimi ramkami okalającymi wyświetlacz.

Meizu to chyba drugi (po Xiaomi) najbardziej renomowany producent smartfonów z Chin. Jego produkty zawsze odznaczają się świetną specyfikacją i jeszcze lepszą ceną. Prawdopodobnie nie inaczej będzie z kolejnym flagowcem tej firmy, MX4.

Na chińskim portalu społecznościowym Weibo zostały udostępnione fotografie przedstawiające panel przedni Meizu MX4. Ilość zdjęć oraz dokumentacja na jednym ze nich pozwalają myśleć, że nie mamy do czynienia z falsyfikatem.

To, co rzuca się w oczy w Meizu MX4 to przede wszystkim niesamowicie cienkie ramki o grubości 1,1 mm. Według ePrice będą to najcieńsze ramki w historii dotykowych telefonów komórkowych.

Przecieki wspominają, że jego premiera ma mieć miejsce w pierwszej połowie sierpnia. Mówią też, że MX4 otrzyma 3 GB RAM-u, Snapdragona 805, przedni aparat 16 Mpix oraz tylny 5 Mpix.

Via

Ciekawe? Podziel się!