a06

Meizu MX4 — a raczej jego przedni panel — trafił do sieci na kilku zdję­ci­ach. Dzięki nim wiemy już, że ten smart­fon będzie się charak­tery­zować niesamowicie cienkimi ramkami okala­ją­cymi wyświetlacz.

Meizu to chyba drugi (po Xiaomi) najbardziej renomowany pro­du­cent smart­fonów z Chin. Jego pro­dukty zawsze odz­naczają się świetną specy­fikacją i jeszcze lep­szą ceną. Praw­dopodob­nie nie inaczej będzie z kole­jnym flagow­cem tej firmy, MX4.

Na chińskim por­talu społecznoś­ciowym Weibo zostały udostęp­nione fotografie przed­staw­ia­jące panel przedni Meizu MX4. Ilość zdjęć oraz doku­men­tacja na jed­nym ze nich pozwalają myśleć, że nie mamy do czynienia z falsyfikatem.

To, co rzuca się w oczy w Meizu MX4 to przede wszys­tkim niesamowicie cienkie ramki o grubości 1,1 mm. Według ePrice będą to naj­cieńsze ramki w his­torii dotykowych tele­fonów komórkowych.

Prze­cieki wspom­i­nają, że jego pre­miera ma mieć miejsce w pier­wszej połowie sierp­nia. Mówią też, że MX4 otrzyma 3 GB RAM-u, Snap­drag­ona 805, przedni aparat 16 Mpix oraz tylny 5 Mpix.

Via

Ciekawe? Podziel się!