m8-1

Posiadacze HTC One z 2014 roku mogą aktualizować swoje smartfony do nowszego Androida 4.4.3 KitKat dzięki nowej aktualizacji. Przeznaczona jest dla komórek z regionu europejskiego, więc dotyczy także Polski.

HTC nie zapomina o swoim flagowcu i wypuściło aktualizację do nowszej wersji. Co prawda nie jest to najnowszy Android 4.4.4 KitKat, a nieco starszy 4.4.3 KitKat, lecz  tak naprawdę nie ma między nimi żadnej różnicy (o czym za chwilę).

Wprowadza ona zmiany obejmujące optymalizację działania transmisji danych, sieci Wi-Fi oraz łączności Bluetooth. Uaktualnione zostały aplikacje systemowe takie, jak galeria zdjęć, czy HTC Sync Manager. Funkcja Boomsound oraz ekstremalne oszczędzanie energii działają sprawniej. Co ciekawe, HTC zabrało się za własnoręczne załatanie zabezpieczeń, które zostały dodane przez Google w Androidzie 4.4.4, dzięki czemu w rzeczywistości mamy do czynienia z systemem o dokładnie tej samej funkcjonalności, co najnowszy KitKat.

Aktualizacja dostępna jest z poziomu ustawień systemowych i waży nieco ponad 600 MB. Numer wersji oprogramowania systemu po wykonaniu update’u to 2.22.401.4.

 

Be Sociable, Share!