unnamed

Na trzy najbardziej liczące się platformy pojawiła się jedna z najbardziej wyczekiwanych gier – Modern Combat 5: Blackout. Jest to FPS o niezwykle dynamicznej akcji.

Piąta odsłona pierwszoosobowej strzelaniny wreszcie trafiła na urządzenia mobilne. Premiera odbyła się jednocześnie na trzech platformach: Androidzie, iOS-ie oraz Windows Phone 8.

Modern Combat 5: Blackout to FPS mocno inspirowany grami z serii Call of Duty. Pozwala wcielić się w żołnierza amerykańskich sił specjalnych wykonującego operacje mające na celu zaprowadzić porządek na świecie. Głównym wrogiem tym razem jest tajemniczy psychopata mający na celu sianie terroru. Fabuła do odkrywczych co prawda nie należy, lecz to nie jest najważniejsze – liczy się przede wszystkim dynamizm akcji, emocjonujące pojedynki ogniowe oraz fantastyczna grafika.

screen480x480

Do tego dochodzi świetny tryb wieloosobowy, który jest w stanie zapewnić mnóstwo godzin dobrej zabawy. Gra oferuje wiele trybów rozgrywki multiplayer, wśród których znajdują się zarówno te oparte na współpracy, jak i indywidualnej walce przeciwko innym graczom. Wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia odblokowywane są różnego rodzaju elementy wyposażenia, w tym nowa broń.

screen480x480 (1)

Co najciekawsze, gra nie posiada żadnych wewnętrznych transakcji. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób żądających sprawiedliwych starć sieciowych. W zamian za to graczom przyjdzie zapłacić wyższą cenę samej aplikacji, która wynosi 23 zł.

Link do sklepu Android

Link do sklepu Windows Phone

Link do sklepu iOS

 

Be Sociable, Share!