bang

 

Wraz z premierą Nokii Lumia 530 został zaprezentowany interesujący głośnik , który umili słuchanie muzyki ze smartfona np. w czasie podróży.

Coloud Bang (inna nazwa: Nokia MD-1C) to nowe akcesorium stworzone z myślą o smartfonach Nokii. Jest to mały głośnik pozwalający na głośniejsze i czystsze odtwarzanie muzyki, niż za pośrednictwem głośnika wbudowanego w telefon.

Coloud Bang wyróżnia się przede wszystkim przyjemnym dla oka designem i małymi wymiarami. Nie jest to z pewnością sprzęt dla audiofila, lecz typowego użytkownika powinien całkowicie zadowolić. Wbudowany akumulator 680 mAh pozwala na odsłuchiwanie muzyki przez 8 godzin. Kilka głośników może zostać ze sobą połączonych, dając dźwięk przestrzenny. Dostępne kolory to: czarny, zielony, pomarańczowy.

Coloud-Bang-MD-1C

 

Wymiary MD-1C to: 75mm x 51mm. Waga wynosi 96 g, natomiast kabel charakteryzuje się długością 17 cm. Głośniki są w stanie odtworzyć dźwięki o częstotliwości od 200 do 15 000 Hz (co wyklucza zastosowanie go do odsłuchu muzyki opartej na basie) z maksymalną głośnością 94 dB mierzoną w odległości pół metra.

Nie najgorzej prezentuje się cena głośnika. Wynosi 19 €, czyli nieco mniej niż 80 zł.

Via

Be Sociable, Share!