samsung_galaxy_s5_1

Samsung wypuścił aktualizację systemową dla swojego flagowego smartfona, Galaxy S5. Obecnie trafiła wyłącznie dla europejskiego regionu.

Samsung Galaxy S5 w wersji SM-G900F otrzymał właśnie aktualizację systemową o nazwie XXU1ANG2. Nie zmienia ona wersji Androida na nowszą i wciąż jest oparta na Androidzie 4.4.2 KitKat. Składa się z dwóch plików pobieranych jeden po drugim: pierwszy waży 194 MB, a drugi już zaledwie jeden megabajt.

Aktualizacja nie dodaje żadnych nowych funkcji, lecz użytkownicy Samsunga Galaxy S5 dostrzegli zauważalny wzrost wydajności. Po updacie przewijanie ekranów przebiega sprawniej, a czytnik linii papilarnych działa skuteczniej, nie wyświetlając tylu błędów w odczycie.

Użytkownik Samsunga powinien otrzymać komunikat informujący o dostępności nowej aktualizacji. W przypadku jego braku bez problemu można ręcznie sprawdzić jej dostępność za pomocą menu ustawień. Warto zwrócić uwagę, że na razie aktualizacja trafiła jedynie do posiadaczy europejskiego wariantu Galaxy S5 w odmianie SM-G900F.

Via

Be Sociable, Share!