xiaomi-mi4

Xiaomi Mi 4 jest już świeżo po swojej premierze. Prezentuje się fantastycznie. Jeszcze ta cena…

Xiaomi jest znane z wypuszczania smartfonów z najwyższej półki. Choć pochodzi z Chin, jakość jego smartfonów stoi na najwyższym poziomie zarówno pod względem  wykonania, jak i doboru podzespołów czy projektu interfejsu. Nic dziwnego, że wiele osób uważa go za chińskie Apple.

Dzisiaj Xiaomi zgodnie z obietnicami zaprezentowało swojego nowego flagowca – Xiaomi Mi 4. Pod metalową ramą obudowy tego smartfona znaleźć można procesor Snapdragon 801 2,5 GHz, wyświetlacz 5″ o rozdzielczości Full HD, moduł LTE, 3 GB RAM-u, aparat przedni 8 Mpix, aparat główny 13 Mpix, akumulator o pojemności 3 080 mAh oraz 16 lub 64 GB pamięci wewnętrznej.

CEO Xiaomi, Lei Jun, zapewnia dobry czas pracy na baterii. Jeśli wierzyć jego słowom, bez problemu wytrzyma nawet półtorej dnia dość aktywnego użytkowania. Sam proces ładowania będzie przebiegał wyjątkowo krótko – wystarczy godzina, by naładować smartfona do 60%.

Mi 4 co prawda posiada stalową ramę, lecz jego tylna obudowa została wykonana z plastiku i można ją zdejmować. Xiaomi planuje wypuszczenie wielu unikalnych klapek, w tym wykonanych z drewna.

Co z ceną? Za Xiaomi Mi 4 w wersji 16 GB zapłacimy jedynie 320$ (980 zł), natomiast za 64 GB 400$ (~1 225 zł). To niemal jak za darmo!

Via

Be Sociable, Share!