kbd

Halobajki to aplikacja na Windows Phone stworzona z myślą o najmłodszych. Polski oddział Nokii na swoim kanale na YouTubie opublikował kolejny filmik zachęcający do zapoznania się z nią.

W obecnych czasach, gdy już kilkuletnie dzieci są w stanie bez problemu uruchomić swoją ulubioną grę na tablecie rodzica, nikogo nie powinno dziwić, że powstają specjalne aplikacje stworzone z myślą o dzieciach. Kolorowe ekrany telefonów zdają się niezwykle skutecznie przyciągać uwagę najmłodszych. Ten fenomen wykorzystali twórcy aplikacji Halobajki, która pozwala dzieciom na zabawę z interaktywnymi opowieściami.

W zbiorze bajek dostępnych w aplikacji Halobajki pojawiła się nowa, zatytułowana Kiedy będę duży, to zostanę dzieckiem. Nokia postanowiła nagłośnić to poprzez stworzenie krótkiej reklamy na swoim kanale na YouTubie. Dostępna jest zarówno w wersji polsko-, jak i anglojęzycznej:


 

Aplikację Halobajki można pobrać stąd. Jest ona dostępna za darmo zarówno dla systemu Windows Phone 7, jak i Windows Phone 8.

Be Sociable, Share!