Moto-G-Successor-630x855

Motorola szykuje następcę swojego całkiem udanego smartfona Moto G. Do Internetu trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające jego wygląd.

Po przejęciu Motoroli przez Lenovo nie było pewnym, czy firma będzie kontynuowała linię Moto X/Moto G. Teraz te wątpliwości zostały rozwiane najnowszą i jak na razie jedyną fotką przedstawiającą kolejną generację Motoroli Moto G.

Moto-G-Successor-630x855

Wiemy, że jej nazwa kodowa to XT-1068. Doniesienia wstępnie informują także o wyświetlaczu o rozdzielczości 1280×720 pikseli, procesorze Qualcomm Snapdragon 400, aparacie 8 Mpix oraz slocie na dwie karty SIM.

Na chwilę obecną nie dysponujemy większą ilością informacji na temat tego smartfona. Ze zdjęć możemy jeszcze wywnioskować istnienie stereofonicznych głośników z przodu oraz całkiem przyjemnego designu. Oczywiście jest to prototyp, więc właściwie wszystko do dnia premiery może zostać zmienione. Byłoby ciekawie, gdyby Motorola zdecydowała się na dystrybucję tego smartfona do naszego kraju, choć nie powinniśmy pokładać na to dużych nadziei.

Via

Be Sociable, Share!