samsung taki jak każdy inny

Sam­sung Galaxy Star Advance wkrótce trafi do sprzedaży. Już teraz wiemy o nim prak­ty­cznie wszys­tko i będzie to kole­jny budże­towiec od kore­ańskiego producenta.

Jeśli stęsknil­iś­cie się za kole­jnymi pre­mierami Sam­sunga, mam coś dla Was — oto Sam­sung Galaxy Star Advance.  Według nowych infor­ma­cji jego pre­miera powinna odbyć się w przyszłym tygod­niu i będzie dostępny w Indi­ach za mniej więcej 360 zł. Praw­dopodob­nie niedługo potem trafi także na inne rynki.

Nowy Sam­sung to kole­jny budże­towiec, których w ofer­cie Sam­sunga nie brakuje. Ma charak­tery­zować się 4,3-calowym ekranem WVGA, pro­ce­sorem 1,2 GHz o dwóch rdzeni­ach, aparatem 3 Mpix z diodą doświ­et­la­jącą LED, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci flash, slotem na karty pamięci oraz aku­mu­la­torem 1 800 mAh. Nie zabraknie wspar­cia dla Dual-SIM. Oso­biś­cie obaw­iam się o wyda­jność tego urządzenia z powodu zas­tosowa­nia Androida 4.4.2 KitKat, który może okazać się zbyt wymagający.

Tele­fon będzie dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym. Jego wygląd nie odb­iega w niczym od tego, co mogliśmy zobaczyć we wcześniejszych mod­elach Samsunga.

Via

Ciekawe? Podziel się!