samsung taki jak każdy inny

Samsung Galaxy Star Advance wkrótce trafi do sprzedaży. Już teraz wiemy o nim praktycznie wszystko i będzie to kolejny budżetowiec od koreańskiego producenta.

Jeśli stęskniliście się za kolejnymi premierami Samsunga, mam coś dla Was – oto Samsung Galaxy Star Advance.  Według nowych informacji jego premiera powinna odbyć się w przyszłym tygodniu i będzie dostępny w Indiach za mniej więcej 360 zł. Prawdopodobnie niedługo potem trafi także na inne rynki.

Nowy Samsung to kolejny budżetowiec, których w ofercie Samsunga nie brakuje. Ma charakteryzować się 4,3-calowym ekranem WVGA, procesorem 1,2 GHz o dwóch rdzeniach, aparatem 3 Mpix z diodą doświetlającą LED, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci flash, slotem na karty pamięci oraz akumulatorem 1 800 mAh. Nie zabraknie wsparcia dla Dual-SIM. Osobiście obawiam się o wydajność tego urządzenia z powodu zastosowania Androida 4.4.2 KitKat, który może okazać się zbyt wymagający.

Telefon będzie dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym. Jego wygląd nie odbiega w niczym od tego, co mogliśmy zobaczyć we wcześniejszych modelach Samsunga.

Via

Be Sociable, Share!