NVIDIA-SHIELD-Tablet-2

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że znamy wygląd przyszłego tabletu Nvidii – Shield Tablet. Teraz dowiedzieliśmy się o nim znacznie więcej. Europejska premiera już 14 sierpnia!

Jak się okazało, Nvidia Shield Tablet rzeczywiście będzie mieć swoją premierę. Nowe, niezależne od Evleaksa źródło, przedstawiło kilka grafik reklamowych przedstawiających nowy tablet tego słynnego producenta kart graficznych.

Nvidia Shield Tablet będzie odznaczać się procesorem Tegra K1, 8-calowym ekranem IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, slotem na karty pamięci do 128 GB, wsparciem dla stylusa oraz możliwością odtwarzania klipów wideo o rozdzielczości 4K.

NVIDIA-SHIELD-Tablet-9

Tablet trafi do Stanów Zjednoczonych i Kanady 29 lipca oraz do Europy 14 sierpnia. W późniejszym czasie pojawi się również w innych regionach (głównie Azja). Będzie dostępny w dwóch odmianach różniących się pojemnością i łącznością: za model z WiFi  o pojemności 16 GB przyjdzie zapłacić 299 $, natomiast za droższy, wyposażony w 32 GB pojemności i moduł GSM – 399 $.

NVIDIA-SHIELD-Tablet-1

Nvidia Shield Tablet do sprzedaży wraz z dwoma akcesoriami stworzonymi z myślą o graczach: podstawką Shield Cover (39 $) oraz padem Shield Controller (69 $).

Zapowiada się ciekawie i myślę, że wśród gamerów tablet będzie się cieszył sporą popularnością. Jednakże, na pewno nie tylko oni docenią sporą moc tkwiącą w tym urządzeniu.

Via

Be Sociable, Share!