lg-g3-press-hi-res-front-and-back-970x646-c

LG zaprezen­towało pom­niejs­zoną wer­sję swo­jego udanego smart­fona G3. Jak to zwykle bywa, swoją mocą dość znacznie ustępuje więk­szemu bratu.

LG G3 S (w niek­tórych rynkach smart­fon będzie znany jako LG G3 Beat) to nowa propozy­cja od LG. Kon­tynu­uje trend najwięk­szych pro­du­cen­tów smart­fonów pole­ga­jący na wypuszcza­niu pom­niejs­zonych odmian swoich flagow­ców. W prze­ci­wieńst­wie do Sony Xperii Z1 Com­pact rozmi­ary nie są jedyną różnicą. Zmieniła się również specy­fikacja, na gorsze. Oczy­wiś­cie, w zamian dostaniemy niższą cenę.

G3 S otrzy­mał 5-calowy (a więc wciąż spory) wyświ­et­lacz IPS o rozdziel­czości 1280x720 pik­seli, pro­ce­sor Qual­comm Snap­dragon 400 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, aparat główny 8 Mpix z laserowym aut­o­fokusem, aparat przedni 1,3 Mpix, 8 GB pamięci wewnętrznej, slot na karty microSD, aku­mu­la­tor 2540 mAh, A-GPS, NFC, LTE i Androida 4.4.2 KitKat.

Smart­fon będzie dostępny w trzech wer­s­jach kolorysty­cznych: białej, czarnej i złotej. Co prawda wiadomo, że trafi na rynek wewnętrzny już jutro, lecz nie wiadomo, kiedy trafi do sprzedaży w innych kra­jach. Na szczęś­cie jest pewne to, że smart­fona ujrzymy w Polsce.

Via

Ciekawe? Podziel się!