gs5m

Dzisiaj Niemcy stoczą z Argen­tyną zacięty bój na brazyli­js­kich boiskach o tytuł mis­trza świata w piłce nożnej. W trak­cie tego piłkarskiego szału niemiecki odd­ział Media Markt zdołał wdrożyć do swo­jej oferty Sam­sunga Galaxy S5 Mini, choć na razie w przedsprzedaży.

Sam­sung Galaxy S5 Mini został zaprezen­towany pier­wszego dnia lipca. Początkowo nie poz­nal­iśmy ofic­jal­nej ceny tego urządzenia, choć plotki wspom­i­nały o zaporowych kwotach wyję­tych wprost z kos­mosu. Niestety, nie odb­ie­gają one za bardzo od rzeczywistości.

Pom­niejs­zona odmi­ana obec­nego flagowca kore­ańskiego pro­du­centa trafiła do przed­sprzedaży w niemieckim Media Mark­cie. Data wysyłki została zaplanowana na 25 lipca, a klienci mogą wybrać czarną, białą, niebieską lub złotą wer­sję kolorysty­czną. Cena? Uwaga — 449 €, czyli 1 860 zł.

Sam­sung Galaxy S5 Mini posi­ada wyświ­et­lacz Super AMOLED o przekąt­nej 4,5″ i rozdziel­czości 1280x720 pik­seli. Na pokładzie znalazł się czterordzeniowy pro­ce­sor o tak­towa­niu 1,4 GHz, 1,5 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej (nie zabrakło slotu na karty microSD). Jest tu także czu­jnik pracy serca, aku­mu­la­tor 2 100 mAh, moduł 4G LTE oraz emiter pod­cz­er­wieni. Aparat posi­ada matrycę 8 Mpix.

No cóż — tego smart­fona po prostu nie opłaca się kupować. W takiej cenie można wejść w posi­adanie znacznie lep­szych smart­fonów zarówno pod wzglę­dem mocy, funkcji, jak i wyko­na­nia. Sam­sung się nie popisał, choć to i tak pewnie nie odciąg­nie nabywców…

Via

Ciekawe? Podziel się!