Sony-Xperia-Z31

Na chińskim portalu Weibo pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające smartfona Sony Xperia Z3. Zobaczcie, jak się prezentuje przyszły flagowiec japońskiego koncernu.

Sony Xperia Z3 już wcześniej była obiektem przecieków. Teraz jednak doszło do drugiego wycieku zdjęć, zdecydowanie większego od poprzedniego. Zostały one opublikowane na chińskim portalu społecznościowym Weibo i przedstawiają model prototypowy, o czym świadczą naklejki znajdujące się na obudowie.

Wcześniejsze informacje mówiły o tym, że Sony Xperia Z3 otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 801, mniejsze ramki okalające wyświetlacz, obudowę o grubości 7 mm oraz przemodelowane głośniki stereo znajdujące się z przodu. Wszystko to potwierdzają nowe fotki. Informacje z ustawień systemowych mówią o zastosowaniu procesora Qualcomm 8974PRO-AC, co jest kodową nazwą Snapdragona 801 w swojej najmocniejszej wersji, nieco podkręconej względem chipsetu 8974PRO-AB z Xperii Z2.

Premiera tego smartfona odbędzie się przed październikiem. W tym samym czasie Sony pokaże także Xperię Z3 Compact, czyli identycznego smartfona o mniejszym ekranie.

Via

Be Sociable, Share!