sv

Samsung zaprezentował swojego kolejnego smartfona z niskiej półki. Nazywa się Galaxy V i trafi wyłącznie na rynek wietnamski. O ile specyfikacja nie powala, to cena prezentuje się naprawdę dobrze.

Samsung posiada w swojej ofercie mnóstwo smartfonów z najniższej półki cenowej, które nie różnią się praktycznie niczym. Samsung Galaxy V wyróżnia się dwiema cechami: tym, że trafi do sprzedaży wyłącznie w Wietnamie oraz tym, że jego nazwę można pomylić z Samsungiem Galaxy S5. Czy taki był zamysł twórców? Skoro to Samsung, to bym się nie zdziwił.

Jak prezentuje się specyfikacja? Po prostu słabo – Galaxy V otrzymał ekran o rozdzielczości 480×854 pikseli i przekątnej 4″, procesor 1,2 GHz, 512 MB pamięci RAM, aparat 3 Mpix z diodą LED (!), akumulator 1 500 mAh, 4 GB pamięci wewnętrznej, system Android 4.4.2 KitKat oraz slot na karty microSD i DualSIM. Smartfon nie posiada przedniej kamerki ani tym bardziej LTE.

Wszystko to kosztuje 108$, co wydaje się być bardzo rozsądną ceną. Za nieco ponad 320 zł Wietnamczycy będą mogli nabyć nowego smartfona z podstawowymi funkcjami multimedialnymi. Szkoda tylko, że zastosowany został Android 4.4.2 KitKat, który jest całkiem wymagający. Taka specyfikacja napsuje sporo krwi użytkownikom, którzy z pewnością będą narzekać na wolne działanie.

Via

Be Sociable, Share!