s

Wśród dokumentów niemieckiego oddziału sieci Vodafone pojawił się taki, który potwierdza wrześniową premierę nowych flagowców Sonego.

Sony Xperia Z3 oraz jej mniejszy odpowiednik – Z3 Compact z pewnością będą jednymi z najgorętszych smartfonów drugiej połowy bieżącego roku. Wcześniej do sieci przedostały się szczątkowe informacje na ich temat wśród których znalazło się przypuszczenie odnośnie daty premiery – targi IFA 2014 odbywające się we wrześniu. Dokumenty Vodafone’a na temat planów na przyszłość potwierdzają tę wiadomość: oba smartfony pojawią się w ofercie niemieckiego oddziału tego operatora nie później, niż 30 września.

xperia-z3-vdf-document

Przypomnijmy, że oba smartfony mają charakteryzować się procesorem Qualcomm Snapdragon 801, mniejszymi ramkami wokół wyświetlacza, cienką obudową o grubości zaledwie 7 mm oraz przemodelowanymi głośnikami stereo z przodu obudowy.

Sony Xperia Z3 niedawno pojawiła się także w bazie danych aplikacji benchmarkowej AnTuTu. Osiągnęła tam wynik  37 169 punktów. Oznacza to, że smartfon będzie zdumiewająco wydajny i zostawi w tyle obecną konkurencję, z LG G3 na czele.

Via

Be Sociable, Share!