Nokia-Lumia-52

Premiera Nokii Lumia 530 już nie taka odległa – właśnie przeszła niezbędny proces certyfikacji Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Uzyskanie certyfikatu przez urząd FCC jest niezbędnym krokiem do wprowadzenia jakiegokolwiek urządzenia telekomunikacyjnego na rynek Stanów Zjednoczonych. Wymagany certyfikat został właśnie uzyskany przez Nokię Lumia 530 w odmianie Dual SIM.

fcc

Widoczna powyżej grafika pochodzi od FCC i wynika z niej, że ten telefon będzie dostępny w wersji Dual SIM pozwalającej na jednoczesne łączenie się z siecią przez obie karty. Wskazuje na to umieszczenie informacji odnośnie dwóch numerów IMEI. Lumia 530 ma odznaczać się wymiarami: 119,7 x 62,3 mm (grubość nieznana).

Nieoficjalne informacje na temat tego modelu mówią o ekranie 4,3„. Nowa Lumia na pewno dostanie system operacyjny Windows Phone 8.1 i w USA trafi wyłącznie do sieci T-Mobile. Więcej szczegółów na razie nie znamy. Pomimo  wielu tajemnic powinniśmy się spodziewać premiery Lumii 530 w najbliższych tygodniach – w końcu przeszła już certyfikację, więc Nokia ma już gotową finalną wersję tego urządzenia.

Via

Be Sociable, Share!