Xperia_C3_overlay_700_recentred-ab9cd052437b94921c06183af7bf66c4-540x473

Sony zaprezen­towało nowego smart­fona, Sony Xperię C3. Jest to świetna propozy­cja dla fanów zdjęć auto­portre­towych, tzw. selfie za sprawą bardzo dobrego aparatu z przodu obudowy.

Odkąd pojaw­iły się tele­fony wyposażone w przedni aparat cyfrowy i możli­wość błyskaw­icznego udostęp­ni­a­nia zdjęć do ser­wisów społecznoś­ciowych pow­stał szał na selfie. Są to auto­portrety wykony­wane z pomocą przed­niej kamerki będące najwygod­niejszą formą uwiecznienia siebie na fotce. W trak­cie robi­enia zdję­cia widz­imy podgląd na ekranie, dzięki czemu mamy doskon­ałą kon­trolę nad swoim zdjęciem.

Sony zaprezen­towało dzisiaj smart­fona Xpe­ria C3, który został stwor­zony spec­jal­nie z myślą o miłośnikach selfie. Jego szczególną cechą jest przedni aparat cyfrowy 25mm o rozd­zlec­zości 5 Mpix, z 80-stopniowym polu widzenia oraz lampą błyskową dającą miękkie światło. Tak jest — oto smart­fon z przed­nią kamerką z lampą błyskową.

 

 

Sony Xpe­ria C3 ma do zaofer­owa­nia także wyświ­et­lacz IPS o rozdziel­czości 720x1280 pik­seli i przekąt­nej 5,5″, pro­ce­sor Qual­comm Snap­dragon 400 o tak­towa­niu 1,2 GHz, 1 GB RAM-u, 8 GB wbu­dowanej pamięci wewnętrznej oraz tylny aparat 8 Mpix z doświ­et­la­jącą diodą LED.

Smart­fon będzie ofer­owany w wer­sji zwykłej oraz Dual-SIM oraz w kolorach: białym, czarnym i jas­nozielonym. Na półki skle­powe trafi w sierp­niu bieżącego roku.

Via

Ciekawe? Podziel się!