htconemax

Do sieci trafiły fotki przedstawiające niewydanego jeszcze Huaweia Ascend D3. Niestety, Chińczycy postanowili oszczędzić na designie i w dużej mierze skopiowali to, co mogliśmy zobaczyć w HTC One Max.

Huawei co prawda pochodzi z Chin, lecz jest jednym z największych producentów elektroniki na świecie. Przyzwyczaił nas do tego, że jego urządzenia nie są może najwyższej jakości, lecz bynajmniej nie są tanimi podróbkami produktów innych firm. No cóż – wygląda na to, że z nadchodzącym Ascendem D3 zmieni to się na gorsze.

Do sieci trafiły fotki przedstawiające wygląd Ascenda D3. Wygląda on łudząco podobnie do HTC One Max, a jedynymi zauważalnymi różnicami jest kształt jednostki aparatu oraz brak stereofonicznych głośników z przodu obudowy. Ciężko to nawet nazwać inspiracją – jest to kalka tabletofona HTC.

htconemax2

O specyfikacji technicznej Huaweia Ascend D3 nie wiemy praktycznie nic, lecz w związku z niedawną premierą układu Kirin 920 opracowanego przez Huaweia możemy się spodziewać, że zostanie wykorzystany w tym modelu. Jest on oparty o architekturę big.LITTLE, posiada 4 rdzenie Cortex-A7 oraz 4 rdzenie Cortex-A15 mogące pracować jednocześnie.

Via

 

Be Sociable, Share!