mi4

Okazuje się, że sporymi krokami zbliża się premiera smartfona Xiaomi Mi4. Jego przedni panel został sfotografowany przez pracownika linii produkcyjnej.

Xiaomi to największy i najpopularniejszy producent smartfonów w Chinach. Firma ta radzi sobie doskonale i każdy jej kolejny produkt sprzedaje się w mgnieniu oka. Nie jest to przypadkiem – firma zatrudnia wielu branżowych specjalistów, a wiceprezesem jest sam Hugo Barra, były szef działu Google’a odpowiadającego za system Android.

Xiaomi pod koniec tego roku powinno zaprezentować nowego smartfona, Xiaomi Mi4. Już teraz wiemy, jak będzie wyglądać za sprawą nowo opublikowanej fotografii przedstawiającej panel przedni. Największą uwagę zwracają wyjątkowo małe ramki po bokach ekranu. Sam design jednak nie jest niczym odkrywczym.

Mi4 ma być modelem flagowym o wyśrubowanej specyfikacji sprzętowej. Niestety, na razie nie jest ona znana i wiadomo tylko tyle, że na pokładzie znajdzie się aparat 13 Mpix z sensorem Sony (źródło nieoficjalne).

Na razie Xiaomi nie dystrybuuje swoich urządzeń poza granicami Chin, lecz Hugo Barra zapowiedział, że to zmieni się już w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że Polska nie zostanie pominięta…

Via

 

Be Sociable, Share!