galaxyf

Długo zapowiadany Sam­sung Galaxy F pojawił się na dwóch nowych zdję­ci­ach. Potwierdzają one wcześniejsze doniesienia mówiące o obu­dowie wyko­nanej z mate­ri­ałów wysok­iej jakości.

Sam­sung Galaxy F to smart­fon, w którym pokładam spore nadzieje. W ostat­nich lat­ach jakość wyko­na­nia smart­fonów Sam­sunga spadła niemalże na dno, a nad­chodzący Galaxy F będzie pier­wszym flagowym mod­elem tego pro­du­centa mogą­cym rywal­i­zować wyko­naniem z iPhonami lub HTC One.

Do sieci prze­dostały się dwie fotki — jedna przed­stawia przód Sam­sunga Galaxy F w całej swej okaza­łości, nato­mi­ast druga jest zbliże­niem na górną część przed­niego pan­elu. Szczegól­nie intere­su­jące jest to drugie zdję­cie. Widać na nim alu­min­iową ramę urządzenia ze ścię­tymi rantami wyglą­da­ją­cymi bliź­ni­aczo do tych z iPhone’a 5.

Sam­sung Galaxy F praw­dopodob­nie otrzyma wyświ­et­lacz o rozdziel­czości 1440x2560 pik­seli, pro­ce­sor Qual­comm Snap­dragon 805 oraz wspar­cie dla super­szy­bkiej sieci LTE-A. Pre­miery powin­niśmy się spodziewać w sierp­niu, pod­czas wydarzenia Sam­sung Unpacked 2014 Episode 2.

Via/Via

Ciekawe? Podziel się!