galaxyf

Długo zapowiadany Samsung Galaxy F pojawił się na dwóch nowych zdjęciach. Potwierdzają one wcześniejsze doniesienia mówiące o obudowie wykonanej z materiałów wysokiej jakości.

Samsung Galaxy F to smartfon, w którym pokładam spore nadzieje. W ostatnich latach jakość wykonania smartfonów Samsunga spadła niemalże na dno, a nadchodzący Galaxy F będzie pierwszym flagowym modelem tego producenta mogącym rywalizować wykonaniem z iPhonami lub HTC One.

Do sieci przedostały się dwie fotki – jedna przedstawia przód Samsunga Galaxy F w całej swej okazałości, natomiast druga jest zbliżeniem na górną część przedniego panelu. Szczególnie interesujące jest to drugie zdjęcie. Widać na nim aluminiową ramę urządzenia ze ściętymi rantami wyglądającymi bliźniaczo do tych z iPhone’a 5.

Samsung Galaxy F prawdopodobnie otrzyma wyświetlacz o rozdzielczości 1440×2560 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 805 oraz wsparcie dla superszybkiej sieci LTE-A. Premiery powinniśmy się spodziewać w sierpniu, podczas wydarzenia Samsung Unpacked 2014 Episode 2.

Via/Via

Be Sociable, Share!