nokia830

Do sieci przedostał się render przedstawiający tył Nokii Lumia 830. Dzięki temu wiadomo, że ten smartfon zostanie wyprodukowana przez markę Nokia by Microsoft.

Do tej pory przejęcie Nokii przez Microsoft odbyło się bez efektów zauważalnych dla konsumenta. Niedługo to się zmieni za sprawą pojawienia się marki o nazwie Nokia by Microsoft. Na obudowach smartfonów będzie widniał taki właśnie napis oznaczający ni mniej ni więcej, że Nokia należy obecnie do Microsoftu.

Takie plotki można było usłyszeć już wcześniej od znanego nam dobrze Evleaksa. O tym, że jego informacje okazały się prawdziwe świadczy render prasowy przedstawiający Nokię Lumia 830, który wyciekł za pośrednictwem jednego z użytkowników chińskiego portalu społecznościowego Baidu.

nokia830

Nokia Lumia 830 już wcześniej pojawiła się w sieci na kilku zdjęciach, więc nie powinniśmy martwić się o autentyczność przecieku. Smartfon ten ma być przedstawicielem średniej półki. Otrzyma aparat 13 Mpix z optyką ZEISS oraz wyświetlacz o przekątnej 4,5″.

Nokia-Lumia-830-Leaked-Device-620x366

 

Lumia 830 będzie się odznaczać designem wyspy aparatu nawiązującym do tej z Lumii 1020. O ile tam wyglądało to dobrze, to tutaj wzornictwo jest dość dyskusyjne.

Via

Be Sociable, Share!