HTC-Desire-516-official-images-1

HTC Desire 516 to ciekawa propozycja dla niezbyt wymagających osób. Po dobrych wynikach sprzedaży osiągniętych w Chinach zarząd HTC postanowił dystrybuować go w Europie.

HTC Desire 516 to naprawdę fajny telefon z niższej półki. Posiada elegancki wygląd, slot dual-SIM, pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 580 x 960 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 200 1,2 GHz, 1 GB RAM-u, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz Androida 4.4 KitKat. Nie jest to żaden multimedialny kombajn, lecz do podstawowych zastosowań powinien sprawdzić się wystarczająco dobrze. Smartfon jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.

HTC-Desire-516-official-images-2

Desire 516 osiągnął zaskakująco dobrą sprzedaż na rynku Chińskim, gdzie do tej pory był oferowany na wyłączność. HTC postanowiło dostarczyć tego smartfona na inne rynki. Na pierwszy ogień pójdzie Szwajcaria i Austria; tam Desire 516 trafi w sierpniu. W następnych miesiącach telefon powinien pojawić się w innych krajach, być może także w Polsce. Zapowiedziano też, że urządzenie pojawi się w Indiach, gdzie z pewnością zostanie ciepło przyjęte ze względu na specyfikę lokalnego rynku.

Via

Be Sociable, Share!