HTC-Desire-516-official-images-1

HTC Desire 516 to ciekawa propozy­cja dla niezbyt wyma­ga­ją­cych osób. Po dobrych wynikach sprzedaży osiąg­nię­tych w Chi­nach zarząd HTC postanowił dys­try­buować go w Europie.

HTC Desire 516 to naprawdę fajny tele­fon z niższej półki. Posi­ada ele­gancki wygląd, slot dual-SIM, pię­ciocalowy wyświ­et­lacz o rozdziel­czości 580 x 960 pik­seli, czterordzeniowy pro­ce­sor Snap­dragon 200 1,2 GHz, 1 GB RAM-u, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz Androida 4.4 KitKat. Nie jest to żaden mul­ti­me­di­alny kom­bajn, lecz do pod­sta­wowych zas­tosowań powinien sprawdzić się wystar­cza­jąco dobrze. Smart­fon jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.

HTC-Desire-516-official-images-2

Desire 516 osiągnął zaskaku­jąco dobrą sprzedaż na rynku Chińskim, gdzie do tej pory był ofer­owany na wyłączność. HTC postanow­iło dostar­czyć tego smart­fona na inne rynki. Na pier­wszy ogień pójdzie Szwa­j­caria i Aus­tria; tam Desire 516 trafi w sierp­niu. W następ­nych miesią­cach tele­fon powinien pojawić się w innych kra­jach, być może także w Polsce. Zapowiedziano też, że urządze­nie pojawi się w Indi­ach, gdzie z pewnoś­cią zostanie ciepło przyjęte ze względu na specy­fikę lokalnego rynku.

Via

Ciekawe? Podziel się!