OnePlus

OnePlus One to smartfon, który wywołał spore zamieszanie udowadniając, że smartfon o rewelacyjnej specyfikacji nie musi kosztować majątku. Wygląda na to, że jego twórcy pracują teraz nad tabletem.

OnePlus to nowa (choć zatrudniająca osoby o sporym doświadczeniu) firma, która zadebiutowała smartfonem OnePlus One. Premiera odbyła się z pompą i o smartfonie było w branży bardzo głośno. Mogłoby się wydawać, że jest to idealny start. Niestety, firma nie ustrzegła się problemów związanych z dostępnością smartfonów i wysyłką. Teraz OnePlus zamierza wkroczyć z nowym produktem.

Tym razem będzie to tablet. O tym, że ten producent rzeczywiście pracuje nad takim urządzeniem świadczy zrzut ekranu oficjalnej strony OnePlus, który wyciekł za sprawą Evleaksa. Na screenshocie wyraźnie widać zakładkę o nazwie OnePlus Tab.

BrkITq1IUAETnHH

Kliknij, aby powiększyć

Niestety, o samym urządzeniu nie wiadomo zupełnie nic. Możliwe, że za jakiś czas w sieci pojawią się wycieki zdjęć lub specyfikacji, lecz na to jeszcze musimy poczekać – na razie jedyną informacją jest wyżej przedstawiony screenshot. Ja osobiście będę wyczekiwał tego urządzenia – może znowu otrzymamy coś o rewelacyjnym stosunku ceny do jakości i mocy.

Via

Be Sociable, Share!