google-play-gift

Karty podarunkowe Google Play pozwalające na dokonywanie transakcji w sklepie Google Play wkrótce pojawią się w naszym kraju – to już jest pewne.

Na stronie wsparcia Google Play pojawiła się bardzo przyjemna informacja. Wygląda na to, że wkrótce do Polski zawitają karty podarunkowe, będące alternatywną metodą kupowania treści w sklepie Google’a. Wykorzystać je będzie można poprzez zakup aplikacji, gier, muzyki i filmów – te dwie ostatnie pozycje trafiły do naszego kraju całkiem niedawno.

Karty podarunkowe to opcja dla osób, które nie chcą (lub nie mogą) płacić za transakcje poprzez kartę debetową czy kredytową. Będą dostępne w trzech nominałach: 50 zł, 75 zł oraz 150 zł. Google nie poinformowało o konkretnej dacie pojawienia się kart podarunkowych w Polsce. Wiadomo tylko, że nadejdą wkrótce. W podobnym czasie trafią też do Portugalii i Grecji.

Ostatniego czasu Google udostępniło Polakom sporą część swoich usług, które do tej pory były dla nas zablokowane. Teraz pozostaje nam jeszcze liczyć na to, że w polskim sklepie Google Play będzie można zakupić smartfony i inne urządzenia.

Via

Be Sociable, Share!