Son

W sieci pojawiły się fotki przedstawiające dwa gorące smartfony od Sonego, które zostaną zaprezentowane oficjalnie za parę miesięcy. Mowa o Xperii Z3 oraz jej pomniejszonej wersji, Xperii Z3 Compact.

Sony od jakiegoś czasu wyznaje nową politykę mówiącą między innymi o tym, że model flagowy będzie wypuszczać aż dwa razy w roku. W lutym została zaprezentowana Xperia Z2, więc niedługo powinniśmy spodziewać się jej następcy. Taki smartfon oczywiście nadchodzi – w Internecie pojawiło się już kilka plotek na temat Xperii Z3.

Wcześniejsze doniesienia mówiły, że nowy smartfon otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 801, mniejsze ramki wokół wyświetlacza i obudowę o grubości 7 mm. Teraz do tego dochodzą zdjęcia, które przedstawiają zarówno Xperię Z3, jak i pomniejszoną Xperię Z3 Compact. To, co rzuca się w oczy najbardziej to zastosowanie stereofonicznych głośników stereo z przodu obudowy. Jeśli chodzi o ramki, to wydają się być nieco mniejsze, choć wciąż nie jest to poziom LG G3.

676

Premiera obu smartfonów prawdopodobnie odbędzie się podczas targów IFA 2014 odbywających się we wrześniu bieżącego roku.

Via

Be Sociable, Share!