0630_main_banner_902x397_3

Zarząd Samsunga popadł w jakieś wariactwo. Od dnia wczorajszego nie przestaje wypuszczać nowych smartfonów. Pierwsze premiery nie były imponujące, lecz teraz został pokazany Galaxy S5 Mini, który prezentuje się nawet nieźle.

Oczywiście, nie należy się też spodziewać tego, że jest to smartfon niewiele ustępujący dużemu Galaxy S5. Nie, różnica wciąż jest bardzo duża. Chodzi raczej o to, że po premierach takich, jak Galaxy Core Mini 4G czy Galaxy Star II chyba każdy telefon wydaje się być mocarnym kombajnem. Ale do rzeczy…

Galaxy S5 Mini to całkiem duży smartfon, jak na posiadający w nazwie słowo Mini. Odznacza się wyświetlaczem o przekątnej 4,5″ i rozdzielczości 1280×720 pikseli. Jak na Samsunga przystało, jest to panel Super AMOLED.

sgs

W komórce znajdziemy czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz, 1,5 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej (nie zabrakło slotu na karty microSD). Jest tu także czujnik pracy serca, akumulator 2 100 mAh, moduł 4G LTE oraz emiter podczerwieni. Aparat posiada matrycę 8 Mpix

sgs5

Samsung Galaxy S5 Mini będzie oferowany w czterech kolorach: złotym, niebieskim, białym i czarnym. Nieoficjalne informacje mówią o cenie wynoszącej (w przeliczeniu z euro) 1 992 zł. Czy to aby nie przesada?

Via

Be Sociable, Share!