Rival-Knights-Medieval-jousting

Kolejna gra znana z Androida i iOS-a trafiła do sklepu z aplikacjami Windows Phone. Jej tytuł to Rival Knights i polega na toczeniu konnych pojedynków rycerskich.

Sytuacja z aplikacjami dostępnymi na Windows Phone 8 od jakiegoś czasie uległa znacznej poprawie. Na początku poprzedniego roku system ten miał spore braki zarówno jeśli chodziło o przydatne aplikacje, jak i interesujące gry. Teraz jest już dużo lepiej, a kolejne apki pojawiają się jak grzyby po deszczu. Spora w tym zasługa postawy Gameloftu, który chętnie portuje swoje gry na platformę Microsoftu.

Jedną z tych gier jest Rival Knights, która właśnie trafiła do sklepu Windows Phone. Jest to symulator pojedynków rycerskich. Już za samą tematykę powinny należeć się pochwały – mamy do czynienia z małym powiewem świeżości. Wraz z postępami w rozgrywce rozwijamy swoje umiejętności i otrzymujemy dostęp do wcześniej zablokowanych elementów takich, jak nowe wierzchowce, lance lub zbroje.

98d98532-8207-4c75-b3c9-260d3f0c8d51

 

Rival Knights jest dostępne za darmo, lecz należy się liczyć na występowanie uciążliwych mikrotransakcji zawartych w grze. Działa ona na smartfonach z systemem Windows Phone 8/8.1.

Rival Knights – Download Windows Phone 8

Be Sociable, Share!