Samsung-Galaxy-Core-Mini-4G-SM-G3568V-official-images

 

Samsung zaprezentował kolejnego przedstawiciela budżetowej rodziny urządzeń Galaxy Core. Tym razem jest to Samsung Galaxy Core Mini 4G, który (oprócz kuriozalnie długiej nazwy) odznacza się ekranem 4,3″, Androidem KitKat i 1,5 GB RAM-u.

Samsung z uporem maniaka wypuszcza na rynek kolejne smartfony, które od poprzednich nie różnią się chyba niczym. Przykładem takiego jest właśnie nowy Galaxy Core Mini 4G. Jest to kolejny z tanich modeli tego producenta.

Jak wskazuje nazwa, smartfon pozwala na łączenie się z siecią w prędkości 4G (LTE). To oczywiście nie jedyna cecha tego urządzenia. Posiada ekran 4,3″ o przekątnej 480×800 pikseli, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1,5 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci flash, aparat 5 Mpix, oraz Androida 4.4 KitKat. Wymiary urządzenia to 127,8 x 66,2 x 10,6 mm.

Samsung-Galaxy-Core-Mini-4G-SM-G3568V-official-images (1)

 

Galaxy Core Mini 4G będzie oferowany wyłącznie w białym kolorze. Wiadomo na pewno, że trafi do oferty operatora China Mobile świadczącego swoje usługi na terenie Chin, lecz nie ma żadnych informacji na temat tego, czy smartfon trafi na pozostałe rynki. Znając Samsunga jest to całkiem możliwe. Mimo to, raczej nie będziemy ubolewać nad tym, jeśli smartfon nigdy nie trafi do naszego kraju.

Via

Be Sociable, Share!