5

LG G3 Beat to kole­jny smart­fon kore­ańskiego pro­du­centa bazu­jący na jego świet­nym flagowcu, LG G3. Będzie się od niego odróż­niać słab­szą specy­fikacją i mniejszym wyświetlaczem.

Obec­nie w sprzedaży zna­j­duje się LG G3 i bazu­jący na nim LG G3 Mini. Wkrótce powin­niśmy się doczekać mod­elu pośred­niego, zarówno jeśli chodzi o rozmiar, jak i specyfikację.

Przede wszys­tkim LG G3 Beat otrzyma wyświ­et­lacz IPS o przekąt­nej 5″ i rozdziel­czości 1280x720 pik­seli, który rozmi­arem pla­suje się dokład­nie pomiędzy G3 Mini a G3 z tym, że rozdziel­czość jest taka sama, jak w słab­szym modelu.

Oprócz tego, G3 Beat ma posiąść czterordzeniowy pro­ce­sor 1,2 GHz, 2 GB RAM-u, 16 GB wewnętrznej pamięci, aparat 8 Mpix, moduł 4G LTE, aku­mu­la­tor 2 500 mAh oraz sys­tem Android 4.4.2 KitKat.

Po specy­fikacji od razu widać, że G3 Beat­owi daleko do dużego G3 i jawi się on jako ulep­szona wer­sja G3 Mini (więcej pamięci RAM, lep­szy aparat, moc­niejszy aku­mu­la­tor). Osoby liczące na pom­niejs­zonego flagowca będą niezad­owolone — między innymi prze­ciętny pro­ce­sor nie pozwala sklasy­fikować tego smart­fona jako urządze­nie dla wymagających.

Smart­fon zapewne pojawi się w sprzedaży w połowie lipca i ma kosz­tować nieco ponad 400$ (~1 200 zł). Nie wiadomo, czy trafi do dys­try­bucji międzynarodowej.

Via

Ciekawe? Podziel się!