5

LG G3 Beat to kolejny smartfon koreańskiego producenta bazujący na jego świetnym flagowcu, LG G3. Będzie się od niego odróżniać słabszą specyfikacją i mniejszym wyświetlaczem.

Obecnie w sprzedaży znajduje się LG G3 i bazujący na nim LG G3 Mini. Wkrótce powinniśmy się doczekać modelu pośredniego, zarówno jeśli chodzi o rozmiar, jak i specyfikację.

Przede wszystkim LG G3 Beat otrzyma wyświetlacz IPS o przekątnej 5″ i rozdzielczości 1280×720 pikseli, który rozmiarem plasuje się dokładnie pomiędzy G3 Mini a G3 z tym, że rozdzielczość jest taka sama, jak w słabszym modelu.

Oprócz tego, G3 Beat ma posiąść czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 2 GB RAM-u, 16 GB wewnętrznej pamięci, aparat 8 Mpix, moduł 4G LTE, akumulator 2 500 mAh oraz system Android 4.4.2 KitKat.

Po specyfikacji od razu widać, że G3 Beatowi daleko do dużego G3 i jawi się on jako ulepszona wersja G3 Mini (więcej pamięci RAM, lepszy aparat, mocniejszy akumulator). Osoby liczące na pomniejszonego flagowca będą niezadowolone – między innymi przeciętny procesor nie pozwala sklasyfikować tego smartfona jako urządzenie dla wymagających.

Smartfon zapewne pojawi się w sprzedaży w połowie lipca i ma kosztować nieco ponad 400$ (~1 200 zł). Nie wiadomo, czy trafi do dystrybucji międzynarodowej.

Via

Be Sociable, Share!