żóły

LG Nexus 5 to smartfon, który swą premierę miał w zeszłym roku i powoli zbliża się moment, w którym ujrzymy jego następcę. Zanim to nastąpi Google zamierza wprowadzić powiew świeżości nową – żółtą – wersją kolorystyczną.

LG Nexus 5 obecnie dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, białym i czerwonym. Ta ostatnia odmiana została zaprezentowana cztery miesiące po oficjalnej premierze smartfona, tzn. w lutym. Nowa informacja wskazuje na to, że wkrótce możemy doczekać się kolejnej wersji kolorystycznej. Żółtej.

Skąd to wiadomo? Od samego Google. Zapewne omylnie na podstronie sklepu Google Play ze smartfonami (jest to usługa niedostępna w Polsce) został wprowadzony błędny opis Nexusa 5. Mówi on o tym, że smartfon jest dostępny w kolorze czarnym, białym, czerwonym i żółtym, choć tak naprawdę nigdy nie był oferowany w żółci. Oczywiście, pomyłkę szybko poprawiono, choć sprytni internauci zdążyli wykonać zrzut ekranu.

żółty

Jak LG Nexus 5 prezentuje się w żółtym kolorze? Poniżej przedstawiam render tej słuchawki z nałożonym oficjalnym żółtym etui ochronnym. Teraz wygląda podobnie, jak Lumia. Mi się podoba!

żóły

Via

 

Be Sociable, Share!