żóły

LG Nexus 5 to smart­fon, który swą pre­mierę miał w zeszłym roku i powoli zbliża się moment, w którym ujrzymy jego następcę. Zanim to nastąpi Google zamierza wprowadzić powiew świeżości nową — żółtą — wer­sją kolorystyczną.

LG Nexus 5 obec­nie dostępny jest w trzech różnych wari­antach kolorysty­cznych: czarnym, białym i czer­wonym. Ta ostat­nia odmi­ana została zaprezen­towana cztery miesiące po ofic­jal­nej pre­mierze smart­fona, tzn. w lutym. Nowa infor­ma­cja wskazuje na to, że wkrótce możemy doczekać się kole­jnej wer­sji kolorysty­cznej. Żółtej.

Skąd to wiadomo? Od samego Google. Zapewne omyl­nie na pod­stronie sklepu Google Play ze smart­fon­ami (jest to usługa niedostępna w Polsce) został wprowad­zony błędny opis Nexusa 5. Mówi on o tym, że smart­fon jest dostępny w kolorze czarnym, białym, czer­wonym i żół­tym, choć tak naprawdę nigdy nie był ofer­owany w żółci. Oczy­wiś­cie, pomyłkę szy­bko popraw­iono, choć spry­tni inter­nauci zdążyli wykonać zrzut ekranu.

żółty

Jak LG Nexus 5 prezen­tuje się w żół­tym kolorze? Poniżej przed­staw­iam ren­der tej słuchawki z nałożonym ofic­jal­nym żół­tym etui ochron­nym. Teraz wygląda podob­nie, jak Lumia. Mi się podoba!

żóły

Via

 

Ciekawe? Podziel się!