Photoshop-Express

Adobe wypuściło na platformę Windows Phone 8 mobilną wersję najpopularniejszego programu graficznego na świecie. Mowa o Photoshopie Express, którego można pobrać za darmo.

W sklepie Windows Phone pojawiła się właśnie kolejna aplikacja znana z innych systemów operacyjnych. Jest to Photoshop Express. Niech nie zwiedzie Was nazwa – z desktopowym Photoshopem ma wspólnego tyle co nic i służy wyłącznie do podstawowej edycji zdjęć.

Za pomocą Photoshopa Express można dokonać takich operacji, jak wyostrzanie, przycinanie, obracanie, pozbycie się efektu czerwonych oczu, zmiana ekspozycji, jasności, kontrastu, balansu kolorów czy nasycenia. Istnieje też funkcja automatycznej poprawy zdjęcia, choć nie za każdym razem zadziała ona tak, jak byśmy tego chcieli, choć to zrozumiałe. Nie zabrakło także kilku filtrów.

e7867573-b224-4d7a-8602-8f4ab9285284

Aplikacja nie ustrzegła się wewnętrznych transakcji. Za opłatą użytkownicy mogą skorzystać z kolejnych ekspresowych filtrów (na wzór tych z Instagrama) lub funkcji redukcji szumów.

No cóż – osoby spodziewające się czegoś o sporych możliwościach mogą poczuć się mocno zawiedzione. Photoshop Express nie oferuje niczego wyjątkowego – nie docenią go ani osoby chcące podrasować swoje zdjęcia, ani ci, którzy liczą na masę efektownych ramek i dodatków. Podobnych aplikacji jest już cała masa, a wiele z nich (jak np. rewelacyjny MeituPic/美图秀秀/XiuXiu) oferuje znacznie więcej. No, ale przynajmniej interfejs jest nienaganny.

Photoshop Express – Download Windows Phone 8

Be Sociable, Share!