iphone6

iPhone 6 ma być oferowany w dwóch wariantach: z wyświetlaczem 4,7″ lub większym, 5,5″. Nowe doniesienia wskazują na to, że różnice nie skończą się wyłącznie na przekątnej ekranu – duży iPhone 6 otrzyma lepszy aparat i więcej pamięci.

Jeszcze nigdy Apple nie miało takich problemów z zachowaniem tajemnicy na temat swoich przyszłych produktów. Do ich premiery pozostało jeszcze sporo czasu (niezależne media są zdania, że wydarzenie odbędzie się 19 września), lecz już teraz wiemy o nich bardzo dużo. Teraz dotarły do nas dwie kolejne informacje.

Jak już wiadomo było wcześniej, iPhone 6 trafi do dystrybucji w dwóch odmianach. Początkowo przypuszczano, że będą różnić się wyłącznie rozmiarem wyświetlacza (przekątna 4,7″ przeciwko 5,5″), choć najnowsze doniesienia wskazują na to, że różnic ma być więcej.

Większy iPhone będzie tym głównym, doskonalszym modelem, gdy ten mniejszy stanie się czymś, czym obecnie jest iPhone 5C dla iPhone’a 5S. Duży iPhone 6 otrzyma udoskonalony aparat cyfrowy z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) pozwalającą na nagrywanie filmików pozbawionych drgań.

Pięcioipółcalowy iPhone  otrzyma kilka wariantów różniących się ilością pamięci wewnętrznej. Wśród nich znajdzie się niezwykle okazałe 128 GB. Mniejszy iPhone nie będzie oferowany z tak wielką pojemnością. Do tej pory Apple oferuje co najwyżej 64-gigabajtowe iPhony.

Via

Be Sociable, Share!