kolorkihtc

Na horyzoncie pojawił się kolejny mocny smartfon od HTC. Będzie to Butterfly 2, który ma trafić do Stanów Zjednoczonych i Azji.

Właśnie zostały ujawnione nowe dane na temat smartfona HTC Butterfly 2. Poznaliśmy je dzięki dzięki organizacji NCC certyfikującej urządzenia telekomunikacyjne w Tajwanie. Z racji tego, że gotowy telefon przeszedł już proces certyfikacji, możemy się spodziewać nieodległej premiery.

tabela

 

HTC Butterfly 2 posiada nazwę kodową B810x. O ile pierwszy HTC Butterfly zapisał się w historii jako pierwszy smartfon z wyświetlaczem FullHD, tak jego następca nie odznacza się niczym niezwykłym. W skład specyfikacji wchodzi procesor Qualcomm Snapdragon 800 oraz pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080×1920 pikseli. Nie zabraknie wsparcia dla szybkiej łączności LTE i technologii zbliżeniowej NFC.

 

Wiadomo też, że Butterfly 2 trafi na rynek w kilku różnych kolorach. Wiemy to dzięki zdjęciu paneli przednich, które zostało wykonane gdzieś w Chinach. W moim odczuciu wyglądają świetnie.

kolorkihtc

Niestety, szanse na oficjalne pojawienie się tego smartfona w Polsce są bliskie zeru.

Via

Be Sociable, Share!