59555b0d-44fd-4dc2-8c73-861fbc90e91b

Kolejną grą, która zawitała do sklepu Windows Phone stał się Heroes Of Order And Chaos. Jest to gratka dla strategii czasu rzeczywistego.

Od paru lat strategie czasu rzeczywistego zyskały bardzo dużą popularność. Ciężko wyobrazić sobie współczesny świat gamingu bez gier takich, jak League of Legends czy DotA 2. Na fali wzrostu zainteresowania tym gatunkiem powstają także gry na komórkę o podobnym profilu rozgrywki. Właśnie taki jest Heroes Of Order And Chaos.

Celem gracza jest dowodzenie swoim bohaterem w taki sposób, by pokonać wroga niszcząc jego bazę. Oczywiście, zadanie to będzie wymagało sporych umiejętności szybkiego i trzeźwego myślenia oraz przewidywania ruchów przeciwnika. Wraz z postępami wchodzimy na kolejne poziomy doświadczenia oraz otrzymujemy nowe skille, dzięki którym nasz bohater jest w stanie rozprawiać się z wrogiem skuteczniej.

9c867524-71ae-4ee5-9ee9-0cdd381efcf4

 

Heroes Of Order And Chaos wcześniej ukazało się na Androida i iOS-a. Teraz trafiło na Windows Phone’a 8/8.1. Gra jest darmowa, choć – jak to w produkcjach Gameloftu – należy się liczyć na występowanie transakcji wewnętrznych.

 Heroes Of Order And Chaos dla Windows Phone 8 – Download

Be Sociable, Share!