acbca635-7d7b-4042-9fe8-6be534311b3f

Gra GT Rac­ing 2: The Real Car Expe­ri­ence pojaw­iła się w sklepie z aplikac­jami sys­temu Win­dows Phone i można ją pobrać za darmo. Pole­cam tę grę, gdyż jest to chyba najlep­szy symu­la­tor wyś­cigów na smartfony.

GT Rac­ing 2: The Real Car Expe­ri­ence jest grą wyś­cigową wydaną przez Gameloft w zeszłym roku na Androida i iOS-a. Teraz ten tytuł trafił na plat­formę Win­dows Phone 8.

Gra powinna spodobać się każdemu fanowi real­isty­cznych ści­gałek. Jest to pełno­prawny symu­la­tor, którego model jazdy prezen­tuje się fan­tasty­cznie. Dobre wraże­nie robi ilość dostęp­nych samo­chodów — jest tu 67 aut ponad trzy­dzi­estu różnych marek (Fer­rari, Ford, Nis­san czy Mercedes-Benz), a kole­jne z nich dochodzą dzięki aktu­al­iza­cjom. Ści­gać się można na 13 trasach, wśród których zna­j­duje się słynny amerykański tor Laguna Seca.

bf756dba-8246-4bd0-9b6a-4a35912dd99f

GT Rac­ing 2 odz­nacza się bardzo dobrą grafiką, co pociąga za sobą spore wyma­gania sprzę­towe. Z tego powodu jest dostępne wyłącznie dla posi­adaczy komórek z min­i­mum 1 GB pamięci RAM.  Nie powinno już nikogo dzi­wić, że wspier­anymi wer­s­jami sys­temu są Win­dows Phone 8 i Win­dows Phone 8.1.

Grę na Win­dows Phone 8 można pobrać za darmo stąd.

Ciekawe? Podziel się!