nokia_teaser_green_envy

Na ofic­jal­nym blogu Nokii pojawił się licznik odlicza­jący czas do wtorku. Co to będzie? Praw­dopodob­nie chodzi albo o następcę Nokii X, albo o zieloną wer­sję kolorysty­czną Lumii 1520.

Nokia postanow­iła nas utrzy­mać w niepewności i na swoim blogu Nokia Con­ver­sa­tions przed­staw­iła grafikę oraz licznik (Link). Odliczana data: 24 czer­wca. Motyw prze­wodni: zieleń.

Najpraw­dopodob­niej tego dnia odbędzie się pre­miera następcy Nokii X. Ten smart­fon był przed­staw­iany na teaser­ach w podobny sposób, w dodatku tam również domi­nowała zieleń.

Infor­ma­cje na temat Nokii X2 (praw­dopodob­nie ofic­jalna nazwa będzie inna, gdyż Nokia już kiedyś wypuś­ciła model o tej nazwie) pojaw­iały się w sieci już wcześniej. Doniesienia głoszą, że otrzyma wyświ­et­lacz o przekąt­nej 4,3″ i rozdziel­czości 800x480 pik­seli, pro­ce­sor Qual­comm Snap­dragon 400 o częs­totli­wości tak­towa­nia 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, aparat 5 Mpix oraz 4 GB wbu­dowanej pamięci wewnętrznej. Co ciekawe, być może otrzyma funkcję Dual Boot pozwala­jącą na uru­chomie­nie Androida oraz Win­dows Phone’a 8.

Jest też druga opcja, choć oso­biś­cie na nią bym nie staw­iał. Ist­nieje możli­wość, że Nokia chce przed­stawić… zieloną Lumię 1520. Już raz trafiła do sieci na filmiku:

Via

Ciekawe? Podziel się!