nokia_teaser_green_envy

Na oficjalnym blogu Nokii pojawił się licznik odliczający czas do wtorku. Co to będzie? Prawdopodobnie chodzi albo o następcę Nokii X, albo o zieloną wersję kolorystyczną Lumii 1520.

Nokia postanowiła nas utrzymać w niepewności i na swoim blogu Nokia Conversations przedstawiła grafikę oraz licznik (Link). Odliczana data: 24 czerwca. Motyw przewodni: zieleń.

Najprawdopodobniej tego dnia odbędzie się premiera następcy Nokii X. Ten smartfon był przedstawiany na teaserach w podobny sposób, w dodatku tam również dominowała zieleń.

Informacje na temat Nokii X2 (prawdopodobnie oficjalna nazwa będzie inna, gdyż Nokia już kiedyś wypuściła model o tej nazwie) pojawiały się w sieci już wcześniej. Doniesienia głoszą, że otrzyma wyświetlacz o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 800×480 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 400 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, aparat 5 Mpix oraz 4 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Co ciekawe, być może otrzyma funkcję Dual Boot pozwalającą na uruchomienie Androida oraz Windows Phone’a 8.

Jest też druga opcja, choć osobiście na nią bym nie stawiał. Istnieje możliwość, że Nokia chce przedstawić… zieloną Lumię 1520. Już raz trafiła do sieci na filmiku:

Via

Ciekawe? Podziel się!