wohfilmu

Usługa Google’a pozwalająca na kupno i wypożyczanie filmów nareszcie zawitała do Polski. Ceny są w wielu przypadkach atrakcyjne, więc myślę, że warto się zainteresować tą nowością.

Od dziś w polskim oddziale Sklepie Play pojawiła się nowa zakładka dotycząca filmów. Pozwala ona na kupno różnego rodzaju filmów lub wypożyczenie ich po niższej cenie.

Jak to działa? Kupując film otrzymujemy go na zawsze i możemy go oglądać kiedykolwiek. Z kolei wypożyczając go mamy 30 dni na jego obejrzenie. Od momentu rozpoczęcia odtwarzania filmu będzie on dostępny przez 48 godzin, po czym przestanie być dostępny.

Oczywiście, poprzez wypożyczenie możemy liczyć na spore oszczędności. Przykładowo, kupując pozycję Legendy Ringu zapłacimy 59 zł. Wypożyczenie kosztuje już tylko 17 zł. Niektóre filmy można obejrzeć już za 6 zł. Trzeba jednak mieć na uwadze, że większość nowości jest dostępna jedynie w formie kupna i ich ceny nie są już tak atrakcyjne.

Filmy można oglądać zarówno za pośrednictwem strony Google Play, jak i urządzeń mobilnych.

Wady usługi? Z pewnością brak filmów produkcji polskiej, choć trzeba przyznać, że zagraniczne produkcje niemal zawsze posiadają polskie napisy. Gorzej z dubbingiem – osoby chcące puścić coś swoim pociechom raczej nie będą zadowolone.

Link do usługi

 

Be Sociable, Share!