Nexus-5-might-be-the-LG-D820-after-all

Jeśli Google planuje stworzyć Nexusa 6, to z pewnością nie będzie to smartfon produkcji LG – poinformował kierownik działu komunikacji LG, Ken Hong.

LG już dwukrotnie we współpracy z Google stworzył urządzenia z serii Nexus. Były to dwa ostatnie nexusowe smartfony: LG Nexus 4 i LG Nexus 5. Wygląda jednak na to, że owocna współpraca obu firm w tym roku nie będzie mieć miejsca. W każdym razie, jeśli chodzi o Nexusa 6.

Niderlandzki serwis DraadBreuk przeprowadził wywiad z kierownikiem działu komunikacji LG, niejakim Kenem Hong. W zapytaniu odnośnie Nexusa 6 odpowiedział, że na temat takiego urządzenia nie wie zupełnie nic.

Wygląda więc na to, że następca Nexusa 5 zostanie wyprodukowany przez innego producenta, niż LG. Jest też niewykluczone, że Google w tym roku nie zaprezentuje smartfona z linii Nexus, lecz powinniśmy to uznać za mało prawdopodobne. Jeśli Nexus 6 rzeczywiście ujrzy światło dzienne, będzie mieć to miejsce jesienią bieżącego roku. Do tego czasu powinniśmy spodziewać się dodatkowo nowej odsłony systemu Android – Lollipop 5.0. 

Via

Be Sociable, Share!