unnamed

Gra Warhammer 40,000: Carnage trafiła na system iOS w zeszłym miesiącu. Posiadacze słuchawek z Androidem od teraz również mogą cieszyć się tą produkcją.

Niezwykle popularne wśród fantastów uniwersum Warhammera miesiąc temu rozszerzyło się o nową grę na platformy mobilne. Wówczas została wydana na iOS. Ten mocno rozbudowany slasher został właśnie udostępniony użytkownikom systemu Android.

  

W grze wcielamy się w postać należącą do elitarnej jednostki bojowej Space Marine, która ma tylko jeden cel: zlikwidować jak największe połacie orkowego paskudztwa siejąc przy tym jak największy chaos. Warhammer 40,000: Carnage oferuje dynamiczny gameplay, ponad 500 przedmiotów Wargear, którymi możemy wyposażyć postać, ciekawie wykonane plansze i dobrą oprawę muzyczną. Nie zawiodą się również fani rozgrywki wieloosobowej.

Gra kosztuje 19,36 zł. Nie jest to mało, lecz gra jest warta takiej kwoty. Zwłaszcza, jeśli jest się fanem Warhammera. Należy mieć na uwadze, że wymaga Androida w wersji co najmniej 4.1 KitKat oraz 768 MB pamięci RAM.

Warhammer 40,000: Carnage – Link do Google Play (Android)

Warhammer 40,000: Carnage – Link do App Store (iOS)

Be Sociable, Share!