unnamed

Gra Warham­mer 40,000: Car­nage trafiła na sys­tem iOS w zeszłym miesiącu. Posi­adacze słuchawek z Androi­dem od teraz również mogą cieszyć się tą produkcją.

Niezwykle pop­u­larne wśród fan­tastów uni­w­er­sum Warham­mera miesiąc temu rozsz­erzyło się o nową grę na plat­formy mobilne. Wów­czas została wydana na iOS. Ten mocno rozbu­dowany slasher został właśnie udostęp­niony użytkown­ikom sys­temu Android.

  

W grze wcielamy się w postać należącą do eli­tarnej jed­nos­tki bojowej Space Marine, która ma tylko jeden cel: zlik­wid­ować jak najwięk­sze poła­cie orkowego paskudztwa siejąc przy tym jak najwięk­szy chaos. Warham­mer 40,000: Car­nage ofer­uje dynam­iczny game­play, ponad 500 przed­miotów Wargear, którymi możemy wyposażyć postać, ciekawie wyko­nane plan­sze i dobrą oprawę muzy­czną. Nie zaw­iodą się również fani roz­gry­wki wieloosobowej.

Gra kosz­tuje 19,36 zł. Nie jest to mało, lecz gra jest warta takiej kwoty. Zwłaszcza, jeśli jest się fanem Warham­mera. Należy mieć na uwadze, że wymaga Androida w wer­sji co najm­niej 4.1 KitKat oraz 768 MB pamięci RAM.

Warham­mer 40,000: Car­nage — Link do Google Play (Android)

Warham­mer 40,000: Car­nage — Link do App Store (iOS)

Ciekawe? Podziel się!