angry-birds-transformers

Rovio zapowiedziało , że wkrótce ujrzymy jego kolejną grę należącą do niezwykle popularnej serii Angry Birds. Tym razem będzie to połączenie wściekłych ptaków z uniwersum Transformers.

Rovio lubi eksperymentować ze swoją marką. Swego czasu wzbudziło duże kontrowersje wydając Angry Birds: Star Wars, które mimo narzekań zatwardziałych fanów Star Warsów okazało się miłą gierką. Pomysł współpracy z innymi znanymi seriami chyba przyjął się już na dobre i w bliżej nieokreślonej przyszłości otrzymamy nową grę opartą o znane Transformersy.

Transformers to zabawki stworzone przez firmę Hasbro, które stały się wielkim przebojem w Stanach Zjednoczonych. Doczekały się własnego komiksu, serialu animowanego i – co najważniejsze – trzech pełnometrażowych filmów nakręconych przez Michaela Baya. Transformery to zmiennokształtne roboty, które w zależności od potrzeb mogą przypominać samochód lub typowego mecha bojowego.

Gra Angry Birds: Transformers będzie najprawdopodobniej kolejną wariacją na temat klasycznego Angry Birdsa. Do zabawy będziemy mogli wykorzystać figurki zwane Telepodami, które będą w stanie zapewnić graczowi różne profity, jak np. przywołanie dodatkowych ptaków.

Data premiery i docelowe platformy nie zostały jeszcze podane, lecz powinniśmy się spodziewać, że gra wyjdzie za kilka miesięcy na Androida, iOS-a i Windowsa Phone 8.

Be Sociable, Share!