screen-shot-2014-05-13-at-3-20-48-am

Niedawno pokazany LG G3 jest świetnym telefonem, lecz LG zamierza go udoskonalić. Niebawem możemy się spodziewać odmiany tego smartfona wyposażonej w procesor Snapdragon 805.

W obecnym LG G3 został wykorzystany procesor Qualcomm Snapdragon 801 MSM8975AC. Trudno się nie zgodzić z tym, że jest to bardzo wydajny chipset o czterech rdzeniach 2,5 GHz, grafice Adreno 330 i możliwości transmisji danych z maksymalną prędkością 150 Mb/s.

LG G3 jest na chwilę obecną jednym z najbardziej interesujących smartfonów na rynku (osobiście uważam, że najlepszym). Problem w tym, że coraz bliżej nadchodzi premiera Samsunga Galaxy F. Ma on być modelem konkurującym z G3, lecz odznaczającym się lepszym procesorem, Snapdragonem 805. LG nie czekając dłużej postanowiło już zabrać się za pracę nad wariantem G3 posiadającym identyczny procesor, by nie zostać w tyle.

Zalety nowego Snapdragona 805 to zauważalnie większa moc obliczeniowa, nowa grafika Adreno 420 oraz obsługa łączności 4G z prędkością do zatrważających 300 Mb/s.

Prawdopodobnie o sukcesie lub porażce tego urządzenia zadecyduje to, jak szybko LG upora się z dostarczeniem tego modelu do sklepów na całym świecie. Jeśli zrobi to znacznie później, niż Samsung, może mieć problemy z osiągnięciem dobrych wyników sprzedaży.

Via

Be Sociable, Share!