Youm-Samsung-Flexible-Screen

Oczywistym jest, że Samsung ma zamiar pokazać światu swojego nowego tabletofona – Galaxy Note’a 4. Całkiem możliwe, że będzie dostępny w dwóch wersjach: z normalnym ekranem lub zakrzywionym.

Na indyjskiej stronie Zauba dostrzeżono dane dotyczące prototypu Samsunga Galaxy Note 4. Urządzenie zostało oznaczone jako SM-N910A. Jako, że poprzednik odznaczał się kodem SM-N900, możemy być niemal pewni, że chodzi o Note’a 4. A na końcu oznaczać może odmianę dla operatora AT&T. Prototypowy smartfon został wysłany paczką z Korei do Indii. W opisie jest podana przekątna wyświetlacza: 5,7″.

abela

Dane na temat SM-N910A zostały także odnalezione na wapowskiej stronie Samsunga. Niestety, oprócz nazwy kodowej znalazła się tam tylko jedna informacja – rozdzielczość ekranu. Ma ona wynosić 1440×2560 pikseli.

axz

Od paru dni krąży jeszcze jedna plotka: Galaxy Note 4 może trafić na rynek w dwóch wersjach: normalnej lub z zakrzywionym wyświetlaczem OLED. Możliwe, że zostaną zaprezentowane osobno.

Premiery Note’a 4 powinniśmy się spodziewać podczas konferencji Samsung UNPACKED, która odbędzie się pod koniec wakacji.

Via/Via

Be Sociable, Share!