LG_G_Pad_Series_500

Nowe tablety LG G Pad w ciągu najbliższych tygodni trafią do Starego Kontynentu, a więc także i do Polski.

LG właśnie poinformowało, że jego tablety G Pad zostały właśnie wysłane do Europy. Na półkach sklepów Polski i innych europejskich krajów będzie można je zobaczyć za kilka tygodni.

Urządzenia, o których mowa to: LG G Pad 7.0, LG G Pad 8.0 i LG G Pad 10.1. Nie trzeba być geniuszem, by domyślić się, że w nazwach zostały zawarte przekątne wyświetlaczy podane w calach.

G Pady oferują ekrany IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowe procesory 1,2 GHz, oraz 1 GB pamięci RAM.

Poszczególne modele różnią się ilością wbudowanej pamięci ROM, pojemnością akumulatora i aparatami. G Pad 7.0 oferuje 8 GB pamięci, gdy reszta może się pochwalić 16 GB. Najmniejszy z G Padów otrzymał główny aparat o rozdzielczości 3 Mpix. Pozostałe modele – 5 Mpix. Każdy z tabletów z przodu posiada aparat 1,3 Mpix. Akumulatory mają pojemność (kolejno: od najmniejszej do największej przekątnej ekranu): 4 000, 4 200 i 8 000 mAh.

Cała trójka posiada Androida 4.4.2 KitKat wyposażonego w nakładkę producenta zawierającą liczne dodatkowe aplikacje. Tablety mają być dostępne w kolorach: czarny, biały, pomarańczowy, niebieski. Wyjątkiem będzie G Pad 10.1, który trafi na rynek tylko w czerni i czerwieni.

Via

Be Sociable, Share!