pinterest-logo

Pinterest to jeden z popularniejszych serwisów społecznościowych pozwalających na dzielenie się ciekawymi materiałami. Od teraz posiadacze Windows Phone’ów mogą z niego korzystać za sprawą oficjalnej aplikacji.

Oficjalna aplikacja Pinterest jest już (a raczej dopiero teraz) dostępna na Windows Phone 8. Jest to apka pozwalająca na bezproblemowe i wygodne korzystanie z serwisu społecznościowego o tej samej nazwie. Działa on na podobnej zasadzie, co Tumblr – pozwala stworzyć własny internetowy kącik z multimediami, które nas interesują. Jeśli coś nam sięspodoba, możemy polubić, skomentować lub przypiąć na swój profil.

Pinterest za sprawą wygodnego interfejsu pozwala na bardzo efektywną konsumpcję różnego rodzaju multimediów z całego internetu. Określając nasze zainteresowania Pinterest sam jest w stanie wybrać to, co powinno nas zaciekawić.

Aplikacja na razie jest dostępna w wersji beta, więc może zawierać jeszcze niedoróbki. Jest oczywiście całkowicie darmowa i – co warte uwagi – waży zaledwie 1 MB.

Pinterest jest także dostępny na Androida i iOS-a. Trafił tam już prawie dwa lata temu.

Pinterest – Download (Windows Phone 8/8.1)

Be Sociable, Share!