SwiftKey-5-630x350

SwiftKey 5 to jedna z najlepszych aplikacji klawiatur dla systemu Android. Z pewnością każdego ucieszy to, że od dzisiaj można z niej korzystać całkowicie za darmo.

Mało jest tak dobrych i przemyślanych klawiatur, jak SwiftKey. W ciągu ostatnich kilku lat zdobyła ona rzesze zaufanych użytkowników, a jednym z nich jestem ja – żadna klawiatura z której korzystałem nie pozwalała na wpisywanie tekstu w tak wygodny i szybki sposób.

Przede wszystkim warte uwagi są algorytmy uczące się naszego sposobu pisania, które działają bardzo sprawnie. Nawet, jeśli popełnimy wiele błędów w jednym słowie, jest duża szansa, że klawiatura sama je poprawi. Wisienką na torcie są liczne motywy, możliwość uczenia się słów z czytników RSS oraz trzymanie swoich danych SwiftKey w chmurze.

Dzisiaj SwiftKey otrzymał bardzo dużą aktualizację. Zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka za sprawą zmodyfikowanego wyglądu. Doszło też wsparcie dla ponad ośmiuset emotikonów, a trafność wpisywania tekstu metodą SwiftKey Flow wzrosła. Najważniejsze jest jednak to, że aplikacja stała się bezpłatna.

Osoby, które wcześniej zakupiły klawiaturę SwiftKey mogą pobrać za darmo 10 dodatkowych motywów premium dostępnych z poziomu opcji kompozycje.

SwiftKey – Download (Android)

 

Be Sociable, Share!