nokd

Jedno z najbardziej rzetelnych źródeł przecieków w sieci udostępniło plany Nokii na rok 2014 i kawałek przyszłego.

Według Evleaksa Nokia planuje w najbliższym czasie zaprezentować następcę swojej najtańszej Lumii. Mowa o Nokii Lumia 530 (kryptonim Rock), której premiera nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem – Nokia już wcześniej zaprezentowała kilka słuchawek z serii Lumia x30, więc naturalną koleją rzeczy powinno być nadejście Lumii 530. Powinniśmy się jej spodziewać jeszcze tego lata i wiadomo, że dostanie Windowsa Phone 8.1.

Gdzieś w drugiej połowie bieżącego roku mają nadejść jeszcze trzy smartfony. Ich nazwy tymczasowe to McLaren, Tesla i Superman. Otrzymają one system Windows Phone 8.1 wyposażony w aktualizację systemową GDR1 Blue. Tesla pojawi się w amerykańskiej sieci AT&T, natomiast Superman w Verizonie. Będą to komórki ze średniej półki. McLaren trafi do niemal wszystkich operatorów Stanów Zjednoczonych i ten model z pewnością pojawi się także i w Polsce.

Na początku 2015 roku powinniśmy liczyć na premierę Makepeace’a i Dempsey’a. Trafią do AT&T. Nieco później, latem, atmosferę podgrzeje tabletofon Cityman oraz flagowiec Talkman.

Oczywiście, są to dalekie plany i – nawet jeśli są one całkowicie autentyczne – mogą ulec wielu zmianom.

Via

Be Sociable, Share!