BpRW07KCAAAwcFM

To nie pierwszy raz, gdy słyszymy o Samsungu Galaxy F. Już dość dawno mogliśmy usłyszeć o tym smartfonie. Ma on być pierwszym przedstawicielem rodziny smartfonów stojących o klasę wyżej od Samsungów Galaxy S.

Samsung Galaxy F ma oferować możliwie najlepszą konfigurację sprzętową i być odpowiedzią na LG G3. Samsung  stawia sobie tym modelem poprzeczkę wyżej, niż ma to w zwyczaju. A to dlatego, że Galaxy F ma cechować się także dobrej jakości obudową z aluminium.

Będzie to dla Samsunga swego rodzaju nowość. Od dłuższego czasu z uporem maniaka stosuje w swoich smartfonach kiepskie tworzywa sztuczne w celu zaoszczędzenia na kosztach produkcji. Z Galaxy F ma być inaczej, choć powinniśmy się spodziewać bardzo wysokiej ceny.

Evleaks słynący z udostępniania materiałów dotyczących niezaprezentowanych jeszcze smartfonów i tabletów popisał się i tym razem. Na swoim koncie na Twitterze opublikował render prasowy prawdopodobnie przedstawiający właśnie Samsunga Galaxy F.

 


 

Smartfon ma otrzymać wyświetlacz 5,3″ o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli i procesor Qualcomm Snapdragon 805. Tak przynajmniej mówią nieoficjalne informacje szwendające się po Internecie.

Całkiem możliwe, że Samsung Galaxy F zostanie zaprezentowany oficjalnie we wrześniu podczas wydarzenia Samsung Unpacked, na którym poznamy też Samsunga Galaxy Note 4.

Via

Be Sociable, Share!