nokia-x-barvy

Powiększona odmiana eksperymentalnej Nokii X właśnie trafiła do oferty operatora Orange. Warto się jej przyjrzeć, ponieważ ceny nie należą do wysokich.

Nokia XL to ulepszona i powiększona odmiana Nokii X, telefonu który jakiś czas temu zdążył się zadomowić na półkach polskich sklepów.

Nokia XL przede wszystkim oferuje większy o cal wyświetlacz (5″ zamiast 4″ ze zwykłej X). Na tym różnice się nie kończą. XL może się poszczycić lepszym aparatem (5 zamiast 3 Mpix), pojemniejszym o 500 mAh akumulatorem i większą ilością pamięci RAM (768 przeciwko 512 MB). To wszystko czyni Nokię XL zdecydowanie bardziej atrakcyjnym smartfonem. Oba urządzenia korzystają ze zmodyfikowanego systemu Android.

Orange właśnie wprowadziło ten model do swojej oferty jako pierwszy w Polsce. Klienci indywidualni zapłacą za niego od symbolicznej złotówki w abonamencie 59,68 zł do 349 zł (Smart Plan Mix II 29,98 zł/mies, cena w salonie). W umowie dla biznesu klient zapłaci od złotówki do nawet 500 zł (Orange Mix Biz 15 zł).

Tutaj możecie zobaczyć szczegóły oferty dla klienta indywidualnego, a tu dla biznesowego.

Nokia XL jest dostępna u operatora w kolorze żółtym, pomarańczowym i czarnym.

 

Ciekawe? Podziel się!