oppo

O wycieku zdjęć smartfona Oppo N1 Mini pisaliśmy parę dni temu. Teraz smartfon pojawił się na stronie Oppo, więc mamy na jego temat oficjalne informacje.

Oppo N1 Mini właśnie trafił na oficjalną stronę producenta. Jest to nieco pomniejszona odmiana wcześniej wydanego smartfona Oppo N1, który odznaczał się paroma ciekawymi cechami.

Co prawda smartfon w nazwie posiada słowo Mini, lecz trudno o nim mówić, że jest mały. Otrzymał pięciocalowy ekran. Na pokładzie znalazło się miejsce także dla aparatu Sony Exmor RS 1/3.2 o rozdzielczości 13 Mpix umieszczonego na obrotowym panelu. W zależności od potrzeb można go obrócić pod dowolnym kątem. Z pewnością będzie to komórka dla fanów autoportretów. N1 Mini odznacza się też modułem łączności 4G i akumulatorem o pojemności 2 140 mAh.

opp

Wbudowany system to oczywiście Android. W tym przypadku schowany pod nakładką o nazwie Color OS v1.4. Producent nie podał informacji na temat bazowej wersji Androida. Nie wiadomo także nic na temat procesora i pamięci RAM.

Oppo N1 Mini będzie dostępny w sklepach od 11 czerwca. Niestety, zainteresowani Polacy będą musieli sprowadzić go na własną rękę z Chin. Cena jeszcze nie została podana.

oppon1

Warto zwrócić uwagę, że na wcześniejszym wycieku smartfon odznaczał się obudowami w różnych kolorach, natomiast na oficjalnych materiałach poznaliśmy tylko biały wariant kolorystyczny.

Link do strony producenta

Be Sociable, Share!